Προσευχηθείτε για μένα απόψε...

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
apelpis
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Απρ 14, 2008 5:00 am

Προσευχηθείτε για μένα απόψε...

Δημοσίευση από apelpis »

Δεν ξέρω αν τα παροντικά μου προβλήματα είναι περισσότερο στο μυαλό μου από ότι στην πραγματικότητα… να πούμε ότι έχω κάνει κάποιες επικοινωνιακές γκάφες στη σχολή μου που είναι ένα σημαντικό κομμάτι της ζωής μου…; Κάπως έτσι…

Προσευχηθείτε και για μένα απόψε αν δεν σας κάνει κόπο… Θα προσευχηθώ κι εγώ για εσάς.

Το όνομα μου είναι Αριστομένης.

Ευχαριστώ.
Cordelia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2007 5:00 am

Δημοσίευση από Cordelia »

Καλώς ήλθες αγαπητέ Αριστομένη !

Εννοείται πως θα προσευχηθούν αρκετοί για σένα.

Παρά το ψευδώνυμό σου (apelpis) θα πρότεινα να μην απελπίζεσαι.

Άσε που πολλές φορές τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά όσο φανταζόμαστε. Εγώ το παθαίνω συχνά.

Εύχομαι καλή έκβαση και επίλυση των προβλημάτων άμεσα !
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από theodosis79 »

Μην στεναχωριεσαι αδελφε μου! Ο Θεος τα επιτρεπει αυτα για να ωριμαζουμε και να συνετιζομαστε. Θα προσευχηθουμε ολοι για εσενα και εσυ να προσευχηθεις για οσους υποφερουν επισης.
Καλη δυναμη αδελφε και καλη φωτιση! [-o< :angel7:
Gafaranga
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από Gafaranga »

ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΚΑΝΩ. ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙ ΛΕΜΕ. ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΛΠΙΔΑ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΤΙΖΕΙ. ΑΦΕΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΛΟΙΠΟΝ, ΖΗΤΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΝΟΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΟΥΝ ΛΑΘΗ. Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ Π.Χ. ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΦΩΤΙΣΗ, ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ. Ο ΤΑΓΚΑΛΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΠΑΣΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΗ... ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ...
Gafaranga
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από Gafaranga »

με συγχωρείτε για τα κεφαλαία, δεν θέλω να τα πάρετε ότι φωνάζω ούτε ότι δίνω έμφαση απλώς μερικές φορές με βολεύουν :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”