Πνευματικός στην Κομοτηνή;;;

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
greekboy1981
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 02, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Ευάγγελος@Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Πνευματικός στην Κομοτηνή;;;

Δημοσίευση από greekboy1981 »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΡΟΔΟΠΗΣ? ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ , ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ..... ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:105
ANDRE
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Αύγ 28, 2007 5:00 am

Re: ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ???

Δημοσίευση από ANDRE »

[quote="greekboy1981"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΡΟΔΟΠΗΣ? ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ , ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ..... ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:105[/quote]

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΛΑΒΗ ΙΕΡΕΑ ΠΑΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΓΚΑΤΖΗ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΗΜΕΡΙΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ, ΤΗΛΕΦ. 25310-26909.
greekboy1981
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 02, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Ευάγγελος@Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ???

Δημοσίευση από greekboy1981 »

ANDRE έγραψε:
greekboy1981 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΡΟΔΟΠΗΣ? ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ , ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ..... ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:105
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΛΑΒΗ ΙΕΡΕΑ ΠΑΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΓΚΑΤΖΗ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΗΜΕΡΙΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ, ΤΗΛΕΦ. 25310-26909.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΥΤΟ , Η ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”